Reference

Heineken Česká republika, a.s.

Heineken Česká republika, a.s.

Heineken, třetí největší pivovarnická skupina na světě a evropská jednička mezi výrobci piva, vstoupil na český trh v roce 2003 akvizicí společnosti STAROBRNO, a.s.

V polovině roku 2007 získala společnost Heineken N.V. od společnosti Radeberger Gruppe KG Královský pivovar Krušovice. Díky této transakci se tržní podíl Heinekenu zvýšil na 8 procent a společnost Heineken obsadila na českém trhu 3. místo.

V roce 2008 byly úspěšně splněny zákonem dané podmínky pro akvizici společnosti Drinks Union, kterou se posílilo momentální postavení Heinekenu na českém trhu: s přibližně dvanáctiprocentním tržním podílem zůstává Heineken číslem 3 s potenciálem dalšího růstu na domácím trhu, v exportu se řadí mezi nejdůležitější vývozce piva.

  • Den otevřených dveří pivovaru Starobrno

    01. 12. 2011 - 05. 01. 2012

    KPA zvítězila ve výběrovém řízení na zajištění realizace festivalu Dne otevřených dveří pivovaru Starobrno.

  • Hostanova směnárna

    08. 10. 2011 - 23. 10. 2011

    Pivo Hostan získalo ocenění pivo České Republiky. V rámci této slavnostní události realizujeme road show s názvem "Hostanova směnárna".

  • Hostanovi jezdci

    19. 08. 2011 - 20. 08. 2011

    Realizovali jsme finále soutěže "Hostanovi jezdci" o nadupané motocykly Triumph Speedmaster..

  • "Heineken ...served extra cold..."

    30. 08. 2008 - 09. 09. 2008

    Agentura Kofroň Production & Advertising připravila pro Heineken Česká republika, a.s. road show pod názvem „Heineken ….served extra cold….“.