Kariéra

 Production manager

Hledáme vhodného kandidáta na pozici PRODUKČNÍ pro pobočku Brno.
Práce vhodná pro týmové hráče, kteří se chtějí podílet na přípravě
a realizaci reklamních kampaní či eventů pro naše klienty, mezi které patří
například E.ON, Miele, Pegas NONWOVENS, Seznam.cz., Moneta Leasing.

Požadujeme:

  • zkušenosti z realizace eventů, v oblasti technického zajištění včetně ozvučovací a osvětlovací techniky
  • praxe v reklamní agentuře nebo marketingu významnou výhodou
  • aktivní přístup a schopnost "dotáhnout věci do konce"
  • systematičnost, odpovědnost a samostatnost
  • velmi dobré komunikační i vyjednávací dovednosti a organizační schopnosti
  • znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint, CRM)
  • důležitá je chuť do práce a snaha rozvíjet své znalosti a dovednosti
  • řidičské oprávnění - skupina B, případně C, E výhodou
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • časovou flexibilitu
  • vysokou psychickou odolnost a fyzickou zdatnost

Z technických dovedností požadujeme:

  • Pokročilou znalost instalace a obsluhy zvukové a projekční techniky
  • Zkušenosti s instalací elektro rozvodů (rozvody, elektro kabeláže, centrály)
  • Přehled a znalost POS materiálů

Pracovní náplň:

  • Komunikace se stávajícími významnými zákazníky
  • Návrh nejvhodnějšího řešení na základě požadavků klienta
  • Produkční zajištění zakázek - zadávání zakázek do výroby, kontrola průběhu realizace
  • Příprava nabídek a kalkulací
  • Plánování a realizace eventů (koncerty, konference, firemní eventy, roadshow
  • Organizace eventů - zajištění místa, dekorací, audiovizuální a světelné techniky

Nabízíme:

  • práci pro prestižní klienty
  • nadstandardní ohodnocení v závislosti na výkonech
  • samostatnou, rozmanitou a odpovědnou práci (jedná se především o manuální práci)
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • práce v mladém a přátelském kolektivu
  • zkušenosti a zážitky, které jinde nezískáte.

Nástup možný ihned

Své životopisy zasílejte na recepce@kpa.cz.
Děkujeme.

 Graphic designer

Pro pražskou pobočku hledáme vhodného kandidáta na pozici GRAPHIC DESIGNER. Hledáme všestranného kreativce, jenž se nebojí i DTPka a má základní znalosti SketchUpu. Tvoříme eventy, kampaně a korporátní identity pro velké hráče, ale neodmítáme ani specifické projekty pro startupy.

Požadujeme:

  • znalost programů: Corel, balík Adobe CC
  • zkušenosti s kreativní grafikou a DTP
  • aktivní přístup a schopnost samostatné práce
  • nadšení a pozitivní myšlení
  • práce ve 3D výhodou (SketchUp)
  • základní znalost úpravy webu výhodou (tvorba, správa redakčních systémů)

  • kreativní grafika, vizuály kampaní a eventů
  • návrhy log, zpracování CI
  • návrhy a zpracování podkladů pro print a on-line kampaně
  • vizualizace technických řešení

Nabízíme:

  • práci pro prestižní klienty znamenající každodenní výzvy
  • skvělý tým spolupracovníků
  • progresivní ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu, část týdne home office

Své životopisy zasílejte na recepce@kpa.cz.
Děkujeme.