Oslava 20. Výročí společnosti Reda, a.s.

misePlus+ mobilní vzdělávací centrum
1.9.2011
Nejmodernější výrobní linka v provozu
22.9.2011

Oslava 20. Výročí společnosti Reda, a.s.

redaVýročí 20 let společnosti REDA a.s., se stalo příležitostí k odhalení neskutečných zjištění, vyvrácení mnoha historických mýtů a především objevení skutečné pravdy o největším daru na světě, kterým je… DĚLAT RADOST. Kdy jindy by měla být tato pravda odhalena než při příležitosti oslavy 20. Výročí založení společnosti REDA, která se po celou dobu své existence věnuje „dělání radosti“? Vymýšlí a dodává dárky, které dělají radost mnoha milionům lidí na celém světě. KPA vytvořila koncept a zajistila realizaci tohoto výjimečného dne. Zámek Austerlitz ve Slavkově se stal ideální lokalitou pro přivítání více než 200 vážených hostů, kteří přijali pozvání společnosti Reda.

Vzácné hosty vítali na nádvoří zámku doboví umělci a kejklíři. Slavnostní zahájení večera proběhlo pod taktovkou moderátora Petra Kofroně a samotného Lva Viléma z Kounic, který propůjčil zámek svého rodu k bujarému hodokvasu. Hosté se bavili při nejrůznějších dobových aktivitách, za jejichž splnění získali indicii, která je navedla k odhalení zmiňovaného tajemství. V zámeckém parku si tak s chutí vyzkoušeli střelbu z kuše nebo měřili své síly v disciplíně zvaná “kovářská”.

Hlavními hvězdami programu byli Meky Žbirka a Martha, kteří zazpívali největší hity ze svého repertoáru. Tajemství největšího daru na světě bylo odhaleno chvíli před půlnocí na pódiu vystavěném nad hladinou zahradního jezírka. Oslava proběhla za všeobecného veselí a spokojenosti všech zúčastněných a potvrdila se tak skutečnost, že největším darem na světě je DĚLAT RADOST.